Windows 10 Enterprise Lisans Key
Windows 10 Enterprise Lisans Key

Windows 10 Enterprise Lisans Key

0,00
Fiyat : ₺89,90(KDV Dahil)

 • Ömür Boyu Tam Lisans ve tüm güncellemeleri alır.
 • Anında Hızlı Teslimat.
 • 32 ve 64 BİT uyumludur.
 • 1-15 Dakika arası mail yolu ile teslimat sağlanmaktadır

ADET :

Windows 10 Enterprise: Üst Düzeyde Performans Ve Güvenlik

Özellikle şirket ve organizasyonlarda güvenlik her şeyden önce gelir. Modern entegre güvenlik işlevleri, verilerin üçüncü taraflara ulaşmamasını sağlar. Sistem saldırıları yoktur ve iş süreçleri sorunsuz çalışır. BT çalışanlarına, süreçleri hızlandıran ve dolayısıyla daha yüksek verimlilik sağlayan basitleştirilmiş bir yönetim verilir.

 

windows 10 enterprise

 

Windows 10 Enterprise İle Akıllı Güvenlik

Windows 10 Enterprise, özellikle profesyonel güvenlik işlevlerine sahip bir işletim sistemidir. Algoritmaların zekası yeni standartlar belirleyerek verileri korur ve karmaşık tehditleri ortadan kaldırır. Özellikle günümüzde yaşanan siber suç oranı çok yüksektir ve bu tehtit Windows tarafından ciddiye alınmaktadır. Sürekli güncellenen modern savunma mekanizmalarından yararlanın. Olası zayıf noktalar ve kötü amaçlı yazılımlar süzgeçten geçirilerek en üst düzeyde koruma elde edersiniz.

 

windows 10 enterprise lisans

 

Esnek Yönetim Ve Kolay Güncellemeler

Cihazları güncellemek ve yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Diğer sürümlerin yanı sıra, Windows 10 Enterprise‘ın entegre bulut desteği ile sağlanır. BT departmanındaki dahili çalışanlar, bilgisayar sistemlerini kurma, sağlama ve güncelleme seçeneğine sahiptir. Bunu çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İşletim sistemi önceden yapılandırılmış olarak  aktarılabilir ve ardından hemen kullanılabilir. Güncellemeler açısından da Windows Enterprise bir adım önde. Özellikle büyük altyapıya sahip orta ölçekli firmalarda her sisteme ayrı ayrı güncelleme sağlamak yorucudur. BT personeli, sağlanan araçlarla güncellemeleri hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilir ve yükleyebilir.

 

windows 10 enterprise satın al

 

Windows 10 Enterprise Yüksek Üretkenlik Sağlar

Yapılacak işler ve projeler genellikle birkaç çalışanın dahil olduğu ekip çalışmasını gerektirir. İşbirliği ayrıca sürekli olarak ileri geri gönderilen veri ve bilgi alışverişini de içerir. Profesyonel işlevler, Windows 10 Enterprise ile daha hızlı ve daha verimli çalışmayı mümkün kılar. Araçlar sorunsuz entegrasyon sağlar, böylece mükemmel işbirliği garanti edilir.

 

uretkenlik

 

Windows 10 Enterprise’ın bazı özellikleri:

 • Microsoft Whiteboard Preview: Bilgileri, önemli tarihleri ​​ve önerileri özetleyen dijital bir tuval oluşturun ve yönetin. Bu, iş akışını artırır!
 • OneNote: Meslektaşınızı onlara önemli bilgiler vermek için hemen arayın? OneNote, fikir ve not göndermenin hızlı ve kolay bir yoludur. Araç, platformlar arasında bile çalışır ve hatta mobil Android ve iOS cihazlarla senkronize edilir. En son değişiklikler bir zaman çizelgesinde izlenebilir.
 • Şirket arama: Ayarları, belgeleri, uygulamaları ve e-postaları daha hızlı bulun.
 • Basit kullanıcı ortamı: İş süreçlerinin, verilerin ve belirli faaliyetlerin birbiriyle organizasyonunu basitleştirir.
 • Cortana: Sizi her zaman destekleyen kişisel asistanınız. Takvime randevuları ve görevleri girme veya postaları ve bildirimleri yönetme. Çok zaman kazanın ve Android ve Co. ile çapraz platform senkronizasyonundan yararlanın.
 • Windows Ink: Yazmak yerine, dijital kaleminizle dokunmatik ekranda fikir ve bilgileri yakalayın.
 • 3B işlevi: Örneğin 3B araçlarla, ilham kaynakları veya sunumlar üç boyutlu bir görünümde oluşturulur. Yeni bir boyutta etkileyici bir deneyim.
 • Windows Analytics: Sistemlerinizin ne kadar verimli çalıştığını ve nelerin geliştirilebileceğini öğrenin. Böylece en yüksek kullanıcı deneyiminin keyfini çıkarırsınız.
 • Windows Autopilot: Önceden, yeni cihazların tamamen kullanıma hazır olana kadar karmaşık bir şekilde yapılandırılması gerekiyordu. Autopilot ile Windows 10 Enterprise önceden yapılandırılır ve bir buluttan yeni bilgisayara aktarılır. Gerekli ayarlar ve uygulamalar hemen kullanılabilir ve hemen başlayabilirsiniz.

 

Windows 10 Enterprise Satın Al

Profesyonel özelliklerden yararlanın ve Windows 10 Enterprise‘ı seçin. İsteğe bağlı olarak 32 veya 64 bit sürüm mevcuttur. Satın aldıktan hemen sonra, kurulum için e-posta ile alınan ürün anahtarını indirmeye ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR