Office 2019 Project Lisans Dijital Lisans
Office 2019 Project Lisans Dijital Lisans

Office 2019 Project Lisans Dijital Lisans (Kurumsal )

0,00
İndirim Oranı : %78 İndirim
Fiyat : ₺899,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺199,00(KDV Dahil)

Ömür Boyu Tam Lisans ve tüm güncellemeleri alır.
 

ADET :

Project 2019’daki yenilikler

 

Project Professional 2019

 

Sürümünüzü Project Professional 2016’dan Project Professional 2019’a yükseltiyorsanız, alıştığınız özelliklerin hepsine sahip olmakla kalmayıp birkaç yeni özelliğin de eklendiğini fark edersiniz!

Açılan menü kullanarak görevleri bağlama

 

 

 

Artık görevlere bağlanmak için görevin kimliğini anımsamanız gerekmez. Bunun yerine, Öncüller sütununda bir hücreyi ve sonra da aşağı oku seçtiğinizde, projenizdeki tüm görevlerin listesini görürsünüz. Görev hiyerarşisi ve düzeni projenizle tam olarak eşleştiğinden, doğru göreve gitmeniz ve yanındaki onay kutusunu seçmeniz kolay olacaktır.

Ardıllar sütunundaki benzer türde bir açılan listeden de görevleri seçebilirsiniz. Diğer ayrıntılar için bkz. Projedeki görevleri bağlama.

 

Project'te öncül sütunun açılan menüsünün ekran görüntüsü

 

 

Görev Özeti Adı alanı

 

 

 

Uzun görev listeleriyle, genel proje planının altında hangi görevin girintili olduğunu anlamak zor olabilir. Görev Özeti Adı alanı, görevin özet görevinin adını gösteren salt okunur bir alandır. Görev görünümünüze bir sütun olarak bu alanın eklenmesi, projenizin yapısını netleştirmeye yardımcı olabilir. Bu alanı eklemek için, alanı eklemek istediğiniz yerin sağındaki sütunun başlığına sağ tıklayın, Sütun Ekle‘yi seçin ve ardından açılan listede Görev Özeti Adı‘nı seçin.

 

Görev Özeti Adı sütunu

 

 

Zaman çizelgesi çubuğu etiketleri ve görev ilerleme durumu

 

 

 

Projenin ilerleme durumunu göstermek iyice kolaylaştı! Şimdi zaman çizelgesi çubukları etiketlenebilir ve görev ilerleme durumu doğrudan görevlerde gösterilir; böylelikle durumu paylaşırken planınızı ve süren işi hızla göstermeniz basitleşir.

 

Etiketler ve görev ilerleme durumu içeren zaman çizelgesi çubukları

 

 

Erişilebilirlik geliştirmeleri

 

 

 

Tüm müşteriler için Project’in erişilebilirliğini geliştirme çalışmalarına devam ediyoruz. Project 2019’da, Windows Ekran Okuyucusu ve diğer yardımcı teknolojilerin Project’in daha fazla öğesini okumasını kolaylaştırmaya çalışıp karşıtlık ve klavye desteğimizi geliştirdik.

Ayrıntılar için bkz. Microsoft Project’te Erişilebilirlik.

 

Sol tarafta belge ve sağ tarafta onay işaretli bir Erişilebilirlik görseli bulunan bilgisayar ekranı

 

 

Office becerilerinizi artırın

 

 

 

Bir proje planının iki görünümünü gösteren görüntü

 

 

Project Hızlı Başlangıç

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR